POŻEGNANIE 6 LATKÓW Z GRUPY MISIE

pt., 10/06/2022

Cztery lata w tym przedszkolu razem przebywamy. Tutaj nam tak dobrze jak w domu u mamy. Ale wszyscy wiemy szybko czas ucieka. I zamiast zabawy nauka nas czeka”.

W dniu 10 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w  grupie "Misiów". Był to dzień szczególny - pełen przeżyć  dla przedszkolaków. Dzieci rozpoczęły program artystyczny polonezem, śpiewały piosenki, tańczyły, recytowały wiersze, odgrywały scenki, inscenizowały piosenki.  Młodsze przedszkolaki pożegnały swoich starszych kolegów i koleżanki. Po części artystycznej, Pani Dyrektor wręczyła  dzieciom 6-letnim  rozpoczynającym naukę od września w szkole Dyplomy a także książki , które ufundowała Rada  Rodziców, życząc  dzieciom dalszych sukcesów edukacyjnych, a wszystkim przedszkolakom bezpiecznych wakacji! Na koniec Rodzice zatańczyli taniec Belgijka, a dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek.