Leśne Skrzaty - Miejskie Przedszkole nr 13 w Zielnej Górze

LAS DLA RODZINY KONKURS PLASTYCZNY
17.05.2019

W Centrum Przyrodniczym odbył się finał konkursu Las dla rodziny organizowany przez Miejskie Przedszkole nr 34 w Zielonej Górze. Gratulujemy laureatom wspaniałych prac i życzymy kolejnych sukcesów.

KOSMOS W PRZEDSZKOLU
16.05.2019

Dzisiaj Planetarium im. Keplera przyjechało do naszego przedszkola. Dzieci wzięły udział w lekcji multimedialnej zabawy ruchowe Kosmo memo.

MIĘDZYPRZEDSZKOLNY SPORTOWY TURNIEJ RODZIN
14.05.2019

Dzieci z grupy IV i ich rodzice wzięli udział w Międzyprzedszkolnym Sportowym Turnieju Rodzin. Brali oni udział w różnorodnych konkurencjach sportowych, w których musieli wykazać się sprytem, prędkością i celnością. Wszyscy się świetnie bawili.

I PRZEGLĄD TAŃCA INTEGRACYJNEGO
13.05.2019

Dzieci z grupy II i IV wzięły udział w I PRZEGLĄDZIE TAŃCA INTEGRACYJNEGO organizowanego przez Miejskie Przedszkole nr 21 w Zielonej Górze. Przegląd odbył się w Domu Harcerza. Dzieci z grupy II zaprezentowały taniec STOP KLATKA a dzieci z grupy IV - TANIEC LEŚNEGO SKRZATA.

WARSZTATY ŚWIAT DOŚWIADCZEŃ
09.05.2019

Dnia 9 maja odwiedziła nas Pani Danusia - mama Frania, która przeniosła nas w świat doświadczeń. Staliśmy się eksperymentatorami i wykonaliśmy eksperymenty tj. "tęcza, nadmuchiwanie balonów, tornado, wybuch, para z kolby". Zwieńczeniem naszych warsztatów był konkurs. Serdecznie dziękujemy Pani Danusi za wspaniałe spędzony dzień pełen wrażeń!

Nastepna strona

©2013-2019 "Leśne Skrzaty" - Miejskie Przedszkole nr 13 w Zielonej Górze. Wszelkie prawa zastrzeżone.