Leśne Skrzaty - Miejskie Przedszkole nr 13 w Zielnej Górze

DZIEŃ KOBIET W GRUPIE III
08.03.2019

Wspaniały Dzień Kobiet w grupie III ! Chłopcy przygotowali dla naszych małych kobietek cudowne ręcznie robione tulipany oraz słodkości. Dziewczynki odwdzięczyły się tańcami oraz laurkami.

SPOTKANIE Z INTENDENTKĄ
06.03.2019

W ramach projektu Pieniądze dzieci z grupy IV rozmawiały na temat oszczędności, planowania budżetu, bawiły się w sklepik, wykonały skarbonki, spotkały się z Panią Sylwią Bednarską, która w naszym przedszkolu jest Intendentką. Pani Sylwia opowiedziała dzieciom o swojej pracy, jak planuje się w przedszkolu zakup różnorodnych środków, jak przygotowuje się jadłospis.

MOBILNE LABORATORIUM KOSMETYCZNE
06.03.2019

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet przyjechało do przedszkola mobilne laboratorium kosmetyczne. Dzieci z grupy III miały okazję wykonać śliczne, pachnące, błyszczące mydełka o wybranym przez siebie kształcie: serduszka, muffinki, misia czy motylka. To były super warsztaty.

ROZMOWA O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI
05.03.2019

Przedszkolaki z grupy V i IV spotkały się z panią Martą Rogalińską ze Stowarzyszenia Integracja w Zielonej Górze. Pani Marta rozmawiała z dziećmi o niepełnosprawności i ludziach nią dotkniętych oraz o tym, jak sobie z tym radzą, o akceptacji i szacunku dla inności.

MALI CHEMICY
01.03.2019

Dzieci z grupy III odwiedziły Centrum Przyrodnicze. Przedszkolaki przeobraziły się w "młodych chemików" oraz miały okazję zgłębić tajniki chemii poprzez eksperymentowanie tworząc: "żelowe robaki", "wulkany",oraz " wodne kameleony". Dzieci przekonały się, że chemia jest niezwykle ciekawa i towarzyszy nam każdego dnia!

Nastepna strona

©2013-2019 "Leśne Skrzaty" - Miejskie Przedszkole nr 13 w Zielonej Górze. Wszelkie prawa zastrzeżone.