Leśne Skrzaty - Miejskie Przedszkole nr 13 w Zielnej Górze

28.09.2020

Zapraszamy nasze Leśne Skrzaty do udziału w konkursie JESIEŃ W WIERSZU I PIOSENCE, który odbędzie się 23.10.2010 r. Prosimy rodziców o przygotowanie dzieci do zabawy, tzn. nauczenie odpowiedniego wierszyka lub piosenki o tematyce jesiennej. Chętne przedszkolaki, należy zgłaszać u nauczycielek w grupach do dnia 19.10.2020 r. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

WARSZTATY JESIENNE
28.09.2020

23 września w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty plastyczne - "Barwy jesieni". Wszystkie przedszkolaki zainspirowane aktualną porą roku, piosenkami, wierszami oraz muzyką przystąpiły do realizacji tematu. Nauczycielki przygotowały różnorodne materiały i propozycje technik plastycznych. Wszystkie dzieci bardzo chętnie wzięły udział w warsztatach a wykonane prace wszystkim się bardzo podobały.

WARSZTATY PLASTYCZNE W GRUPIE JEŻYKÓW
28.09.2020

To jest jeżyk. Mały jeżyk. Jeżyk z kolców ma kołnierzyk. Z kolców płaszczyk, z kolców szalik, oraz nosek jak koralik.

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA U BIEDRONEK
28.09.2020

Co roku, w całej Polsce przedszkolaki obchodzą swoje święto – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Ten szczególny dzień przypada 20 września. Przedszkolaki uczestniczyły w zabawach, tańcach, konkursach oraz grach zespołowych. Było wesoło i kolorowo. Nie brakowało uśmiechu, radości oraz słodkiego poczęstunku.

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA U JEŻYKÓW
28.09.2020

Minął już prawie miesiąc, jak maluszki po raz pierwszy przekroczyły progi naszego przedszkola. Z dnia na dzień, czują się coraz bardziej swobodnie, są uśmiechnięte i wesołe. Z przyjemnością biorą udział w zabawach ruchowych. Z okazji Dnia Przedszkolaka, nie zabrakło zabaw z chustą animacyjną.

Nastepna strona

©2013-2020 "Leśne Skrzaty" - Miejskie Przedszkole nr 13 w Zielonej Górze. Wszelkie prawa zastrzeżone.