Leśne Skrzaty - Miejskie Przedszkole nr 13 w Zielnej Górze

Aktualności


UWAGA RODZICE DZIECI NOWO PRZYJĘTYCH
25.06.2019

W związku z wydłużonym procesem rekrutacji informujemy, iż spotkanie adaptacyjno-informacyjne odbędzie się w dniu 28.08.2019 r., o godzinie 15.30. Serdecznie zapraszamy. Przyjdźcie razem z dzieckiem.

Prosimy o zapoznanie się z artykułem umieszczonym pod poniższym [L I N K I E M].

OWOCOWE SZALEŃSTWO
19.06.2019

Odwiedziła nas mama Juli, która przygotowała dla dzieci pyszne i zdrowe koktajle owocowe. Nie zabrakło tez ochłody w tak upalny dzień w postaci sorbetu truskawkowego. Dziękujemy mamie Juli za witaminową niespodziankę.

Więcej zdjęć znajduje się w zakładce Galeria.

SENSOPLASTYKA
18.06.2019

W grupie III odbyły się warsztaty sensoplastyczne, które poprowadziła mama Franka. Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w zajęciach, wykorzystując przy tym wszystkie swoje zmysły: smaku, dotyku, węchu, słuchu oraz wzroku. Leśne Skrzaty wykazały się dużą kreatywnością. Każde dziecko wykonało swoją pracę, którą zaprezentowało na forum grupy. Bardzo dziękujemy mamie Franka za twórczo spędzony czas!!!

Więcej zdjęć znajduje się w zakładce Galeria.

POZNAJEMY ZAWODY - PSZCZELARZ
17.06.2019

Odwiedził nas tata Karolinki, aby opowiedzieć nam o swojej pracy oraz życiu pszczół. Dzieci z zainteresowaniem oglądały ul i z apetytem degustowały się miodem i lemoniadą.


ŻOŁNIERZ W PRZEDSZKOLU
17.06.2019

Dzieci z grupy III odwiedził niecodzienny gość Tata Adrianka, który jest zawodowym żołnierzem w jednostce przeciwlotniczej w Czerwieńsku. Pokazał on przedszkolakom ekwipunek wojskowy oraz prezentację multimedialną, z której dzieci dowiedziały się jakiego sprzętu używa się w wojsku.

Więcej zdjęć znajduje się w zakładce Galeria.

Strona 1 z 18
Nastepna strona


©2013-2019 "Leśne Skrzaty" - Miejskie Przedszkole nr 13 w Zielonej Górze. Wszelkie prawa zastrzeżone.