Leśne Skrzaty - Miejskie Przedszkole nr 13 w Zielnej Górze

Aktualności


POŻEGNANIE STARSZAKÓW
16.06.2021

"My już przedszkole żegnamy, do szkoły podążamy. Szczerze składamy wam życzenia życząc w pracy powodzenia. Za spędzone razem dni. Za przemiłych zabaw tyle. Cośmy razem przeżywali Będziemy Was mile wspominali."

Więcej zdjęć znajduje się w zakładce Galeria.

ZAKOŃCZENIE OGÓLNOPOLSKIEGO PROJEKTU EDUKACYJNEGO MIŚ BAJKUŚ W KRAINIE BAJKOTERAPII
16.06.2021

Dzięki bajkom dziecko potrafi inaczej spojrzeć na świat, dają mu one wsparcie i stają się źródłem ich przeżyć. Nauczyciel u boku rodzica staje się osobą odpowiedzialną za rozwój dziecka zarówno intelektualny jak i emocjonalny. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek problemów bajkoterapia może być kluczem do ich rozwiązania. Niniejszy projekt miał na celu zachęcenie nauczycieli do korzystania z uroków bajek terapeutycznych w swojej codziennej pracy z dziećmi i co za tym idzie stymulowania procesów emocjonalnych oraz poznawczych dziecka w wieku przedszkolnym. Po zakończeniu projektu możemy stwierdzić, iż był on bardzo dobrze przyjęty, dzieci chętnie uczestniczyły w jego realizacji, świetnie się przy tym bawiły. Mamy nadzieję w przyszłym roku szkolnym kontynuować projekt.


WARSZTATY KREATYWNE GIMNASTYKA NA WESOŁO
11.06.2021

Aby zachęcić dzieci do aktywności ruchowej, która jest stymulatorem dobrego rozwoju, zorganizowaliśmy w przedszkolu warsztaty kreatywne - Gimnastyka na wesoło. Pogoda sprzyjała zabawie na powietrzu, przedszkolaki miały okazję brać udział w różnych formach ruchu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii z tego dnia.

Więcej zdjęć znajduje się w zakładce Galeria.

CZYTELNIA BEZ GRANIC
10.06.2021

Kolejny moduł współpracy Biedronek z MBP- Filią nr 8 Dzisiejsze zabawy inspirowane utworem literackim, to papierowe kukiełki zwierząt i budowany w zespołach tor wyścigowy.

Więcej zdjęć znajduje się w zakładce Galeria.

MP13 TO EKOKULTURALNE PRZEDSZKOLE!
02.06.2021

W naszym przedszkolu podejmujemy wiele działań na rzecz ekologii. W tym roku wzięliśmy udział w projekcie Bliżej Przedszkola "Ekokulturalne Przedszkole", które zainspirowało nas do podjęcia konkretnych działań ekologicznych oraz promowania ekokultury wśród naszych przedszkolaków. Realizowaliśmy 3 kategorie działań: ekoplastyka, ekoprzestrzeń i ekokultura. Uznaniem i potwierdzeniem naszych wysiłków jest otrzymany certyfikat. 


Strona 1 z 18
Nastepna strona


©2013-2021 "Leśne Skrzaty" - Miejskie Przedszkole nr 13 w Zielonej Górze. Wszelkie prawa zastrzeżone.