Leśne Skrzaty - Miejskie Przedszkole nr 13 w Zielnej Górze

Aktualności


ŻABKI MELDUJĄ WYKONANIE II MODUŁU PROJEKTU EDUKACYJNEGO BAJKUŚ W KRAINIE BAJKOTERAPII
05.01.2021

Dzieci z grupy II Żabki zrealizowały II moduł projektu "Miś Bajkuś w krainie Bajkoterapii". Po wysłuchaniu bajki o "Pszczółce Marzycielce" dowiedzieliśmy się, że każdy w czymś jest dobry, wiemy kim chcemy zostać w przyszłości. Wykonaliśmy prace plastyczno-techniczną, bawiliśmy się w zagadki pantomimiczne, "Koło przyjaźni"oraz zabawy ruchowe. Po uśmiechach widać że nam się podobało !

Więcej zdjęć znajduje się w zakładce Galeria.

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE
23.12.2020

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się Nowego Roku składamy życzenia zdrowia, uśmiechu, bliskości, miłości oraz wiary, że ten trudny czas, którego doświadczamy, już wkrótce będzie tylko wspomnieniem - Dyrekcja i Pracownicy MP13


OBIAD WIGILIJNY
18.12.2020

Już tradycją stał się w naszym przedszkolu Obiad Wigilijny. Jak co roku tuż przed Świętami Bożego Narodzenia przedszkolaki zasiadają wspólnie do uroczystego obiadu, a stołach pojawiają się typowe wigilijne potrawy. Śpiewamy razem kolędy. Coraz bliżej święta.

Więcej zdjęć znajduje się w zakładce Galeria.

PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK
18.12.2020

W przedszkolu odbył się przegląd kolęd i pastorałek. Każda grupa zaśpiewała jedną kolędę. Było świątecznie i nastrojowo.

Więcej zdjęć znajduje się w zakładce Galeria.

PIOSENKA DLA MIKOŁAJA
18.12.2020

Biedronki reprezentowały nasze przedszkole w konkursie muzycznym ,,Piosenka dla Mikołaja”. Dzieci zaśpiewały piosenkę pt.,,To Mikołaj”. Celem konkursu jest prezentacja uzdolnień muzycznych i talentów wokalnych dzieci.


Strona 1 z 16
Nastepna strona


©2013-2021 "Leśne Skrzaty" - Miejskie Przedszkole nr 13 w Zielonej Górze. Wszelkie prawa zastrzeżone.